Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach Piankach , Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej i Wójt Gminy byli organizatorem uroczystości w dniu 12 maja 2017 r. wręczenia Medali Wiktora Godlewskiego „za działania na rzecz przyrody”. Uroczystość otworzył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka dedykując koncert ludowego zespołu „Żurawiacy ” laureatom i przybyłym licznie gościom . Czujcie się drodzy goście u nas dobrze - dodał. To tu w małej mazowieckiej gminie przed 186 laty przyszedł na świat nasz dzisiejszy bohater.
Dodany 17.05.2017 15:30
W dniu 02 lutego 2017 odbyło się otwarcie wystawy „Afganistan – Żołnierze Misji” oraz spotkanie z plutonowym Marcinem Dąbrowskim autorem zdjęć z pobytu w Afganistanie. Zdjęć użyczyli również koledzy Marcina, którzy brali udział w Misjach w Czadzie i Iraku. Plutonowy Marcin Dąbrowski jest żołnierzem 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku. Na Misje XII zmiany wyjechał na przełomie 2012/2013 jako dowódca rosomaka, starszy strzelec. Odznaczony został Medalem Natowskim i Gwiazdą Afganistanu.
Dodany 05.02.2017 20:25
Kolejny maraton kolęd, pastorałek, pięknych strojów i kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji to 32–ie spotkania kolędnicze w Bogutach –Piankach odbyły się w uroczystość Trzech Króli. Jak co roku uroczystość otworzył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka wraz z Józefem Boguckim Wójtem, który powitał licznie zebranych gości. Było swojsko i ciepło tak jak przed laty gdy w naszych domach w progu stawali kolędnicy. Ten dzień ta noc to magiczne chwile dla wszystkich zespołów i gości przybywających do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bogutach –Piankach. W br. Ośrodek przyjął zespoły kolędnicze z pięciu powiatów; grajewskiego, ostrowskiego, siemiatyckiego, ysokomazowieckiego i zambrowskiego.
Dodany 08.01.2017 21:40

<< Poprzedni 1 2 3 4 5  Następny >>