"Kultura to nie żaden cud, lecz zwykla świeczka,
to tych spod serca parę nut, ludzkość serdeczna".
                         Konstanty Idlefons Gałczyński

Menu Główne
Dane kontaktowe

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
w Bogutach-Piankach
ul. Olszewskiego 2
07-325 Boguty-Pianki
Numer NIP: 759-15-83-987
Adres e-mail: gokisboguty@wp.pl
Tel. 862775074
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 7:30 - 15:30.

Licznik odwiedzin strony
Harmonogram Tygodnia

Wtorek - 18:00 - spotkania Klubu Seniora

Środa - 18:00 - muzyczne środy - Zespół Żurawiacy

Czwartek - 18:00 - twórcy i poeci

Siłownia - codziennie do 22:00

Aktualności

Programem „Nasze Talenty” prezentującym poezję miejscowych poetów, muzykę, folklor, reportaże i taniec Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zainaugurował sezon kulturalny. Zespół Żurawiacy powitał licznie przybyłych gości do ośrodka kultury znanym utworem „Witajcie nam”. Jak zwykle niezawodnie przybył ks. Stanisław Mikucki proboszcz parafii, pani Hanna Szymańska dyrektor szkoły podstawowej im Papieża Jana Pawła II wraz z licznym gronem nauczycieli, pan Grzegorz Radomski dzielnicowy Policji w Nurze, pani Jolanta Walkowska Naczelnik Poczty w Bogutach-Piankach z pracownikami.
Dodany 23.10.2017 22:03
Towarzystwo „Nasze Boguty” wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Bogutach-Piankach byli organizatorem wyjazdu do Warszawy, w którym wzięli udział członkowie Towarzystwa, zespołu ludowego, klubu seniora i mieszkańcy gminy. Pierwszym punktem pobytu w stolicy po zaparkowaniu przy Centrum Nauki Kopernik był rejs statkiem po Wiśle z barki „Sen nocy letniej”. Ze względu na niski poziom wody w Wiśle odwołany został rejs statkiem Leoewentin. Grupa uczestników podzielona została na dwie grupy i popłynęli statkiem Werner. Uczestnicy pierwszego rejsu podziwiali z perspektywy rzeki warszawskie mosty, plażę nad Wisłą, port Czerniakowski, Stadion Narodowy, warszawską „Syrenkę”, Centrum Nauki Kopernik, panoramę Powiśla i Starego Miasta, nowe bulwary wiślane Jana Karskiego, park fontann i wejście do Portu Praskiego.
Dodany 20.08.2017 12:48
W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach Piankach w dniu 7 czerwca gościł na spotkaniu autorskim prof. Dariusz Gwiazdowicz z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Prof. Dariusz Gwiazdowicz jest laureatem Medalu Wiktora Godlewskiego, autor książki „Podróże Nieudacznika” przybył na spotkanie do ośrodka kultury by odebrać medal, gdyż w dniu wręczania laureatom 12 maja nie był obecny z powodu służbowych obowiązków. Jednocześnie spotkał się mieszkańcami oraz młodzieżą z gimnazjum, która bardzo licznie zapewniła salę. W imieniu rzewodniczącego Kapituły Medalu Wiktora Godlewskiego medal wręczył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka, cytując słowa prof. Tomasza Boreckiego przewodniczącego kapituły, że laureat z Poznania jest wybitną postacią w dziedzinie przyrody, ochrony środowiska i lasu. Jest autorem wielu książek i publikacji o estetyce lasu, kulturowych aspektach łowiectwa i akarologii czyli nauce o roztoczach. Przekazał listy gratulacyjne od Wójta Gminy, Starosty Powiatu Ostrowskiego i Juli Pitery Europosła Parlamentu Europejskiego wraz z ufundowaną encyklopedią.
Dodany 12.06.2017 21:46
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach Piankach , Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej i Wójt Gminy byli organizatorem uroczystości w dniu 12 maja 2017 r. wręczenia Medali Wiktora Godlewskiego „za działania na rzecz przyrody”. Uroczystość otworzył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka dedykując koncert ludowego zespołu „Żurawiacy ” laureatom i przybyłym licznie gościom . Czujcie się drodzy goście u nas dobrze - dodał. To tu w małej mazowieckiej gminie przed 186 laty przyszedł na świat nasz dzisiejszy bohater.
Dodany 17.05.2017 15:30

<< Poprzedni 1 2 3 4 5  Następny >>

Powered by CuteNews
Polecane strony


Informacje
Ciekawostki

Wspomnienie o Tych co odeszli...
Copyright by www.gokisboguty.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie i prowadzenie strony: Patryk Świerżewski