"Kultura to nie żaden cud, lecz zwykla świeczka,
to tych spod serca parę nut, ludzkość serdeczna".
                         Konstanty Idlefons Gałczyński

Menu Główne
Dane kontaktowe

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
w Bogutach-Piankach
ul. Olszewskiego 2
07-325 Boguty-Pianki
Numer NIP: 759-15-83-987
Adres e-mail: gokisboguty@wp.pl
Tel. 862775074
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 7:30 - 15:30.

Licznik odwiedzin strony
Harmonogram Tygodnia

Wtorek - 18:00 - spotkania Klubu Seniora

Środa - 18:00 - muzyczne środy - Zespół Żurawiacy

Czwartek - 18:00 - twórcy i poeci

Siłownia - codziennie do 22:00

Aktualności

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Bogutach Piankach w dniu 7 czerwca gościł na spotkaniu autorskim prof. Dariusz Gwiazdowicz z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Prof. Dariusz Gwiazdowicz jest laureatem Medalu Wiktora Godlewskiego, autor książki „Podróże Nieudacznika” przybył na spotkanie do ośrodka kultury by odebrać medal, gdyż w dniu wręczania laureatom 12 maja nie był obecny z powodu służbowych obowiązków. Jednocześnie spotkał się mieszkańcami oraz młodzieżą z gimnazjum, która bardzo licznie zapewniła salę. W imieniu rzewodniczącego Kapituły Medalu Wiktora Godlewskiego medal wręczył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka, cytując słowa prof. Tomasza Boreckiego przewodniczącego kapituły, że laureat z Poznania jest wybitną postacią w dziedzinie przyrody, ochrony środowiska i lasu. Jest autorem wielu książek i publikacji o estetyce lasu, kulturowych aspektach łowiectwa i akarologii czyli nauce o roztoczach. Przekazał listy gratulacyjne od Wójta Gminy, Starosty Powiatu Ostrowskiego i Juli Pitery Europosła Parlamentu Europejskiego wraz z ufundowaną encyklopedią.
Dodany 12.06.2017 21:46
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bogutach Piankach , Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej i Wójt Gminy byli organizatorem uroczystości w dniu 12 maja 2017 r. wręczenia Medali Wiktora Godlewskiego „za działania na rzecz przyrody”. Uroczystość otworzył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka dedykując koncert ludowego zespołu „Żurawiacy ” laureatom i przybyłym licznie gościom . Czujcie się drodzy goście u nas dobrze - dodał. To tu w małej mazowieckiej gminie przed 186 laty przyszedł na świat nasz dzisiejszy bohater.
Dodany 17.05.2017 15:30
W dniu 02 lutego 2017 odbyło się otwarcie wystawy „Afganistan – Żołnierze Misji” oraz spotkanie z plutonowym Marcinem Dąbrowskim autorem zdjęć z pobytu w Afganistanie. Zdjęć użyczyli również koledzy Marcina, którzy brali udział w Misjach w Czadzie i Iraku. Plutonowy Marcin Dąbrowski jest żołnierzem 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku. Na Misje XII zmiany wyjechał na przełomie 2012/2013 jako dowódca rosomaka, starszy strzelec. Odznaczony został Medalem Natowskim i Gwiazdą Afganistanu.
Dodany 05.02.2017 20:25
Kolejny maraton kolęd, pastorałek, pięknych strojów i kultywowanie bożonarodzeniowej tradycji to 32–ie spotkania kolędnicze w Bogutach –Piankach odbyły się w uroczystość Trzech Króli. Jak co roku uroczystość otworzył Roman Świerżewski dyrektor ośrodka wraz z Józefem Boguckim Wójtem, który powitał licznie zebranych gości. Było swojsko i ciepło tak jak przed laty gdy w naszych domach w progu stawali kolędnicy. Ten dzień ta noc to magiczne chwile dla wszystkich zespołów i gości przybywających do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bogutach –Piankach. W br. Ośrodek przyjął zespoły kolędnicze z pięciu powiatów; grajewskiego, ostrowskiego, siemiatyckiego, ysokomazowieckiego i zambrowskiego.
Dodany 08.01.2017 21:40

<< Poprzedni 1 2 3 4 5  Następny >>

Powered by CuteNews
Polecane strony


Informacje
Ciekawostki

Wspomnienie o Tych co odeszli...
Copyright by www.gokisboguty.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie i prowadzenie strony: Patryk Świerżewski